• خانه
  • معرفی دانشگاه علوم پزشکی اراک

معرفی دانشگاه علوم پزشکی اراک

معرفی دانشگاه علوم پزشکی اراک

معرفی دانشگاه علوم پزشکی اراک

 

سخت‌گیری در رابطه با دادن خوابگاه وجود نداره و معمولا هم به دختر هم به پسر به راحتی خوابگاه میدن (ممکنه اولش یکم مقاومت کنن…) ولی خب چون ۲ تا از خوابگاه‌های دخترونه داخل خود محیط دانشگاهه هم رسیدگی تاسیسات هم امکاناتشون از سایر خوابگاه‌ها بهتره (البته یه خوابگاه پسرونه هم تو محیط دانشگاه هست البته دارن یکسری تغییراتی میدن که یکیشون رو به متاهل‌ها اختصاص بدن و یکی جدید بسازن و … ولی خب فعلا که اینطوره)
به لحاظ کیفیت غذا، مثل همه جا هم غذای قابل خوردن داره هم غذای غیرقابل خوردن… (تازگیا هم جای سلف دخترونه و پسرونه رو جابجا کردن)


به لحاظ رفت‌وآمدی هم به هیچ‌وجه اذیت نمیشین چون فاصله‌ها کوتاهه و شهر در حالت عادی هیچ ترافیک و شلوغی خاصی نداره. کلا شهرش مردم آرومی داره فقط یکم خودشون با خودشون نمیسازن😅
البته برای رفت‌وآمد به دانشگاه، سرویس وجود داره که هزینه‌ای درقبالش گرفته نمیشه (حداقل تا ترم پیش که اینطور بوده…)
شهرش ولی امکانات تفریحی بشدت کمیییییی داره (یعنی دوبار بری بیرون بار سومی وجود نداره😂) ولی خب کافه و رستوران و پارک خوب کم نداره… بیشتر یه شهر دانشجویی و کاریه خلاصه تا تفریحی و گردشی پس اگه بخواین از دوران دانشجوییتون لذت ببرین شاید اینجا خیلی بهتون اونطور که باید خوش نگذره🥲 ولی باز هم به لحاظ مرکز استان بودن بد نیست (ولی خوب هم نیست😒)
هوا معمولا آلودست ولی خب اگر از تهران یا کرج میاین عادیه و چیزی حس نمیکنین. در رابطه با آب‌و‌هوا هم باید بگم که شهر خنکیه تو تابستونش زیاد اذیت نمیشین ولی خب سرمای زمستونش از اون طرف سوزناکه…
خود دانشگاه به نسبت اینکه تیپ ۲ محسوب میشه به نظر من از سایر دانشگاه‌های این تیپ خیلی برتری داره، اساتیدش معمولا خوب و بی‌آزارن البته همه جا خوب و بد داره و اینجا هم استاد اذیت‌کن هم به تبع داره. کلاسا و آزمایشگاه‌های خوب و بزرگی با امکانات مناسبی داره ولی محیط خود دانشگاه کوچیکه به نسبت. یکم مشکل آنتن‌دهی هم داشت که با دکلی که مخابرات زده احتمالا این مشکلش هم مرتفع میشه.
این هم بگم که یکم فعلا مثل اینکه به مشکل مدیریت و آموزشی خوردن و به سرعت سرپرست‌ها و رئسا عوض میشن که ولی تاثیری به حال دانشجوها که نداره… (داره؟🙄)
برای دانشجوهای شهریه‌پرداز هم واقعا شهریه‌ی ناچیزی در مقایسه با سایر دانشگاه‌ها میگیره که واقعا دانشجوی شهریه‌پرداز بودن این دانشگاه باتوجه به مزایای زیادی که (تازگیا براش به وجود اومده) داره از روزانه‌ی بعضی دانشگاه‌ها میتونه آپشن بهتری باشه.
این هم بگم که این دانشگاه رشته‌ی داروسازی نداره نمیدونم کی قراره بهش اضافه کنن و اینکه دانشکده‌ی پزشکی سردشته و تقریبن تو خود شهره برخلاف خیلی دانشکده‌ی شهرای دیگه ولی دانشکده دندونپزشکی خب وسط شهره…
خلاصه اگه این شهر آروم رو برای انتخابتون در نظر گرفتین من اول از همه بهتون برای ورود به شهری که مثل شبکه 4 خوش‌آمد میگم😁❤️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *